پرده بکارت

چاق شدن سریع کودک با غذاهای مقوی و جدید

در این شرایط خون قاعدگی (پریود، عادت ماهانه) نمیتواند از واژن خارج شود و تجمع پیدا میکند و باعث درد شکم یا پشت (haematocolpos) میشود. و حتی ممکن است خون در پشت پرده جمع شده و خارج نشود. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند، به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند. توصیه ما به شما این است که علاوهبر استفاده از راهکارهای این مقاله، حتما از نظر پزشکان متخصص در این زمینه نیز استفاد کنید تا بتوانید این مشکل را اصولی درمان کنید. بطور کلی شواهد کافی برای توصیه استفاده از پروبیوتیک ها برای درمان کولیک توسط متخصصین وجود ندارد. بهترین درمان های دارویی پروبیوتیکی موجود در کشور برای کولیک نوزادان، قطره کولیکز، ساشه کیدی لاکت و شربت گریپ میکسچر هستند. همانند شیر مادر، فرمولا نیز احتمالاً عاملی برای علائم کولیک نیست. بعد از ۶ ماهگی نیاز های غذایی شیرخوار به تنهایی با شیر برآورده نمی شود و لازم است علاوه بر شیر مادر، تغذیه کودک با غذاهای نیمه جامد نیز شروع شود.

اگر احساس می کنید کودک شما گرسنه است، برای تسکین و آرام کردن وی را شیر دهید. اما تغییر فرمولا به نوع فرمولای نوزادی هیدرولیزات می تواند مؤثر واقع شود اگر کودک به شیر گاو آلرژی و یا عدم تحمل به شیر داشته باشد. حتی اگر به کودک خود شیر داده اید باز هم می توانید برای آرام کردن کودک از پستانک استفاده نمایید. شما می توانید از آب، آب میوه، آب نارگیل یا سوپ های رقیق استفاده نمایید. بعد از دور ریختن آب حبوبات و جدا کردن پوست آن در غذای نوزاد استفاده کنید. کودک را به حمام آب گرم ببرید. با کودک خود راه بروید یا او را در ماشین گذاشته و بیرون ببرید. کودک را در آغوش یا تاب به آرامی تکان دهید. کودک را روی پاهای خود بخوابانید و پاهای خود را به آرامی تکان دهید. به آرامی شکم کودک را ماساژ دهید. اگر بهبودی حاصل نشد، همان فرمولای اولیه را استفاده نمایید چون فرمولای هیدرولیزات گران تر از فرمولای استاندارد است. اگر از گریه های کودک خود خسته شدید، کودک را به یک فرد بزرگسال قابل اعتماد دیگری بسپارید. اما عموما به خاطر عوارض قرص ال دی ، بیشتر خانم ها ، مصرف این قرص را تا قبل از یائسه شدن قطع کرده و از دیگر روش های پیشگیری ، استفاده می کنند.

تخمدان پلی کیستیک، نتیجه عدم تعادل هورمون هاست که در روند تخمک گذاری دخیل است در نتیجه خانم هایی با این عارضه، ممکن است چرخه طولانی قاعدگی یا توقف پریود را تجربه کنند. ابتدا باید بدانیم این جراحی فقط محدود به لابیا مینور (کوچک) است یا شامل لابیا ماژور ( بزرگ) هم هست و از طرفی آیا کلاهک کلیتوریس هم دست می خورد؟ با این حال، پیش از تغییر رژیم غذایی ابتدا با متخصص اطفال کودکتان مشورت نمایید. اگر به کودک خود شیر می دهید، ممکن است متخصص اطفال پیشنهاد کند، غذاهایی که به احتمال بیشتری آلرژی زایی دارند از جمله لبنیات، بادام زمینی، آجیل درختی، گندم، سویا، ماهی را به مدت دو هفته حذف نمایید تا پزشک بهبود علائم را پیگیری نماید. • اگر شیرده هستید، به تغییرات رژیم خود توجه کنید. • صداهای زمینه را بلند کنید. برخی کودکان زمانی که صدای زمینه ای یکنواختی را می شنوند، کمتر گریه می کنند.

برخی مطالعات فواید و اثرات مثبتی نشان داده اند در حالیکه سایر مطالعات نتیجه ای نداشتند. اگر کودک شما از سایر جنبه ها سالم باشد، ممکن است کولیک در کودک شما تشخیص داده شود. • تست های آزمایشگاهی، اشعه ایکس و سایر تست های تشخیصی معمولاً مورد نیاز نیست اما در علل نامشخص، این تست ها به رد سایر علل کمک می کند. واکسیناسیون برای محافظت نوزاد در برابر بیماری ها است و بهترین راه چکاپ نیز می باشد. دکتر پوست نیز به وجود قارچ پراکنده روی بدن اشاره کرد. از جمله این داروها میتوان به کاربامازپین و فنوباربیتال اشاره کرد. ولی همانطور که در بالا اشاره شد. تاثیر عوامل ژنتیکی بر رشد قدی آنقدر زیاد است که بعضی ها متوسط رشد قدی کودک را بر اساس قد والدینش تخمین می زنند. در این حالت از آنجا که یک تخمک با یک اسپرم بارور شد، ماده ژنتیکی در دو جنین یکسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا