پرده بکارت

آرایش زنان · حجاب بانوان ·

داشتن دوقلو یا چند قلو (این مساله ممکن است به دلیل افزایش هورمونهای HSG، استروژن و یا سایر هورمونها باشد). این مساله ممکن است به دلیل واکنش بدنتان نسبت به هورمون استروژن باشد. مطالعه گستردهای در مورد مادرانی که به دلیل استفراغ شدید بستری شده بودند، حاکی از آن است خانمهایی که حداقل ۷ کیلوگرم به وزنشان اضافه شده بود، عواقب بدتری نسبت به سایر خانمها نداشتند. اما استفراغ شدید و طولانی مدت ممکن است منجر به افزایش خطر زایمان زودرس و یا کم وزنی نوزاد شود. اما می تونی از دستگا های کرایو لیپولیزر و یا از دستگا ه های موضعی استفاده کنید. همچنین اگر نیمههای شب به خاطر حالت تهوع از خواب بیدار میشوید، خوردن بیسکویت میتواند برایتان مفید باشد. اگر چه هیچ گونه شواهد قطعی حاکی از تاثیر آن بر تهوع صبحگاهی وجود ندارد، اما تاثیر آن در جلوگیری از تهوع ناشی از شیمی درمانی ثابت شده است. در چنین مواردی احتمال شدت استفراغ و حالت تهوع در شما بالاتر میرود، از طرف دیگر این مساله قطعیت ندارد، زیرا برخی از خانمهایی که دارای دوقلو هستند، حالت تهوع خیلی کمی دارند یا اصلاً حالت تهوع ندارند. هنگام استفاده از داروهای جلوگیری از بارداری، دارای سابقه حالت تهوع و استفراغ بودهاید.

اگر دارای سابقه سردرد میگرنی باشید. خودتان را خوش شانس بدانید و اگر ناراحتی خاصی ندارید، ذهنتان را درگیر این مسائل نکنید. اگر در سه ماههٔ اول هیچ افزایش وزنی نداشته باشید، به شرطی که به اندازه کافی آب بنوشید و به خودتان گرسنگی ندهید، به طور کلی مشکل خاصی کودکتان را تهدید نخواهد کرد. اما خانمهای زیادی هستند که بارداری نرمالی دارند و حالت تهوع آنها در سه ماه اول بارداری خیلی کم بوده یا اصلاً حالت تهوع نداشتهاند. اگر خیلی استفراغ میکنید، از نوشیدنیهای ورزشی حاوی گلکوز، نمک و پتاسیم استفاده کنید تا الکترولیتهای از دست رفته بدنتان را جبران کنید. نکته بسیار مهم در طرز تهیه غذای کمکی برای نوزاد 6 ماهه این است که هر هفته فقط می توانید یک ماده غذایی جدید را به رژیم غذاي كمكي نوزاد 6 ماهه اضافه کنید تا در صورت بروز نشانه های حساسیت بدانید که مربوط به کدام ماده غذایی بوده است.

زردی نوزاد موضوع شایع و معمولا بیماری بی خطری است که در زمان تولد پوست کودک و چشمان کودک زرد به نظر می آید. • نوزاد در این زمان می تواند حرف های شما را یاد بگیرد. اگر خوردن تقریباً همه چیز باعث ایجاد حالت تهوع در شما میشود، میتوانید در این بخش از دوران بارداری چند غذا را که تمایل بیشتری به آنها دارید، میل کنید، حتی اگر به حفظ تعادل رژیم غذاییتان کمک نکند. حالت تهوع هنگام خستگی شدیدتر میشود، بنابرای به خودتان استراحت بدهید و اگر برایتان مقدور است کمی چرت بزنید. از محرکهای غیر غذایی نیز دوری کنید؛ اتاق گرم و خفه، بوی عطرهای تند، ماشین سواری و حتی محرکهای بصری مانند چراغهای های چشمکزن، ممکن است باعث حالت تهوع شوند. شایان ذکر است که این علائم مختص بارداری نیستند و در 9 درصد زنان غیر باردار بهخصوص در سندرم پیش از قاعدگی مشاهده میگردند. اگر حالت تهوع خفیفی دارید، با اقداماتی نسبتاً ساده میتوانید این مشکل را برطرف کنید (در غیر این صورت داروهای موثر و بیخطری هستند که میتوانید از آنها استفاده کنید).

عده ای دیگر، از قبیل فتانه فراهانی، اظهار می دارند که متوسل شدن به هیمنوپلاستی و رواج آن باعث می شود که تشخیص تفاوت میان باکره های واقعی و باکره های ساختگی به تدریج غیر ممکن گردد و در نهایت تبدیل کردن زنان به دختران باکره معنی و مفهوم خود را از دست بدهد. در مورد تهدیگ برنج هم، خشک و برشتهشدن آن باعث کاهش مواد نشاستهایش نمیشود و مهمتر آنکه درصد زیادی از روغن غذا در تهدیگ نفوذ کرده و آن را پرچرب و پرکالریتر از پلو میکند.این غذای بسیار خوشمزه خیلی هم راحت و آسون درست میشه. در بسیاری از موارد، اشتهای شما خیلی زود باز خواهد گشت و دوباره افزایش وزن خواهید داشت. کاهش وزن غیرطبیعی: نوزادان درصدی از وزن تولد خود را در طول روزهای اول زندگی از دست میدهند و معمولاً بعد از روز هفتم شروع به افزایش وزن به میزان حدود ۳۰ گرم در روز میکنند و تا دو هفتگی به وزن هنگام تولد خود بازمیگردند. صبور: با عرض سلام و خسته نباشید خانمی هستم 29 ساله , 167 قد و 67 وزن قبل از ازدواج 63 کیلو بودم ولی در این 2 سال افزایش داشتم مخصوصا در ناحیه شکم.چه کاری برای کوچک کردن شکم انجام بدهم؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا