پرده بکارت

انواع روش های گوناگون سقط جنین – ژاویز

علی رغم این وضعیت، دریافت مایعات مورد نیاز بدن تان بسیار مهم است، چون هرچه بدن تان کم آب تر شود، شما بیشتر حالت تهوع پیدا خواهید کرد. همسر شما احتمالا نمی داند که صابون معطرش، حال شما را بهم می زند یا اگر پس از خوردن پیتزا فاقد مسواک زدن دندان هایش به شما نزدیک شود، بوی دهانش باعث می شود که حالت تهوع پیدا کنید. هر روز در ساعت ۳ بعدازظهر حالت تهوع می گیرید؟ این فرایند، به نام لانه گزینی شناخته می شود و بین ۹ تا ۱۰ روز زمان می برد. بسیاری از افراد در تمام طول روز ناخوش و بی حال هستند، برخی دیگر غالبا در شب ها احساس ناخوشی می کنند و بقیه درصورتی که به قدر کافی نخوابند، دچار حالت تهوع یا استفراغ می شوند.» به گفته ی گرینفیلد، تهوع بارداری ممکن است از هفته ی ششم بارداری آغاز شود و معمولا در حوالی هفته های هشتم و نهم به اوج خود می رسد. زردی طبیعی (فیزیولوژیکی) معمولاً بعد از ۱ یا ۲ هفته از بین می رود. ممکن است به نظر برسد که حالت تهوع شما هروقت که بخواهد می آید و می رود اما با دقت کردن به بدن و محیط اطراف تان ممکن است متوجه شوید که تهوع بارداری چندان هم تصادفی نیست.

وقتی محرک های حالت تهوع تان را شناسایی کردید، می توانید هر زمان که ممکن است، اقدامات لازم برای اجتناب از آنها را انجام بدهید. یک بطری عصاره ی لیمو یا یک شاخه رزماری تازه در کیف تان داشته باشید و هرگاه لازم است، آنها را بو بکشید. همچنین پارگی پرده بکارت ممکن است در طی ورزش رخ می دهد (به عنوان مثال طی دوچرخه سواری یا اسب سواری) و ندرتان بعضی از دخترها به شکل مادر زادی این پرده را ندارند . حتی اگر غذا خوردن آخرین کاری باشد که می خواهید انجام بدهید، به هرحال لازم است که غذا بخورید اما مسئله ی مهم این است که بفهمید چه چیزهایی با معده تان سازگاری دارند. در این مقاله اطلاعات لازم درباره عمل ترمیم بکارت، علت انجام آن به همراه مراقبت های بعد از عمل و عوارض احتمالی آن بیان شده است. صابون حمام، دئودرانت­ها، پماد، کرم، لوسیون و دوش­های واژینال دیگر عوامل احتمالی التهاب واژن هستند. تشخیص خون قاعدگی از خون بکارت کمی مشکل است ولی خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پارگی پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است.

یکی از آن صبح هایی است که حالت تهوع دارید و حتی با فکر کردن به آنکه باید از رختخواب بیرون بیایید و به سرکار بروید، حال تان بدتر می شود؟ میریام اریک، متخصص تغذیه در بیمارستان زنان و بریگام در بوستون و نویسنده ی «کنترل تهوع بارداری: راهنمایی نجات بخش برای زنان باردار» می گوید: «تهوع بارداری اغلب با بو مرتبط است. اریک می گوید: «درجه ی حرارت نوشیدنی واقعا مهم است. اریک می گوید اگر متوجه شدید که هر شب در یک زمان دچار حالت تهوع می شوید، ممکن است به خاطر بوی غذای همسایه تان باشد. Levonorgestrel 0.25 mg است.چنانچه یک شب مصرف قرص ضد بارداری را فراموش کردید، تا نوبت مصرف قرص بعدی به محض یاد آوردن، یک قرص را سریع بخورید.چنانچه دو شب پشت سر هم مصرف قرص را فراموش کردید، در دو شب بعدی، هر شب به جای یک قرص دو قرص بخورید و تا آخر بسته مجدداً هر شب یک قرص مصرف کنید و علاوه بر آن، همزمان از روش پیشگیری دیگری مثل کاندوم نیز استفاده کنید. البته باید بدانیم قبل از این عمل جراحی حتماً شرح حال کامل از خانم سوال شود که اگر فرد از آسپرین و یا حتی یکسری داروها مثل داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی استفاده می کند.(ژلوفن) قبل از عمل(بسته به نوع، زمان قطع دارو توسط جراح تعیین می شود) و یا اگه یکسری داروهای گیاهی مثل چای سبز و یا جینسینگ استفاده می شود، بایستی قبل از عمل لابیاپلاستی قطع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا