پرده بکارت

من اگر اجازه بدهید باید بروم

در صورتی که تست منفی بود، استرس شما را کاهش می دهد و به برگشتن چرخه شما به حالت طبیعی کمک می کند. هر موقعیتی که سبب استرس شود می تواند باعث تاخیر پریود شما هنگام مصرف قرص گردد. حتی برای زنانی که پیشگیری از بارداری ندارند، تمرین بیش از حد می تواند سبب تاخیر پریود شود. این بدین معناست که حتی در صورتی که تخمک ها رها شوند و بارور گردند، جایی برای لانهگزینی در رحم شما نخواهند داشت. ورزشکارانِ با عملکرد بالا از آمنوره و تاخیر پیوسته پریود رنج می برند، اما حتی ورزشکاران تفریحی می توانند این اختلال را تجربه کنند. و در صورتی که شما بسرعت مقدار قابل توجهی وزن از دست می دهید، ممکن است بدن شما کالری کافی برای پریود شدن دریافت نکند. در این مطلب ۱۰ راه برای زودتر تمام شدن دوره پریود برای شما ارائه شده است. قاعدگی و تمام دردها و تحریکات آن می تواند در بدترین زمان ها اتفاق بیفتد، مثلا زمانی که شما در تعطیلات هستید، یا در یک جلسه ی مهم و یا در حال برنامه ریزی برای داشتن یک آخر هفته رمانتیک است. گاهی زنان به عناوین مختلف سعی می کنند، به دنبال راه زودتر تمام شدن دوره پریود هستند.

بعد از خشک شدن لاک ناخن دست هایتان را با صابون بشوئید تا باقیمانده های آن از روی انگشت پاک شود زیرا امکان جذب آن از طریق پوست وجود دارد. ورزش می تواند به آرام شدن ماهیچه های رحم برای کاهش جریان پریود کمک کند. یکی از اثراتی که قرص پیشگیری از بارداری بر بدن شما دارد، کم شدن ضخامت لایه داخلی رحم شماست. ماساژ عضلات شکمی باعث ریلکس شدن انقباضات رحم شده و خون را از رحم منتقل می کند تا دوره سریع تر پایان یابد. همچنین عضلات منقبض شده ی رحم را به منظور کاهش درد و گرفتگی، آرام می کند. همچنین باعث کاهش ناراحتی های مرتبط با چرخه مانند گرفتگی و نفخ می شود. استفاده از مسکن های بدون نسخه نیز می تواند بر حسب میزان مصرف، تورم دیواره های رحم را کاهش دهد، موضوعی که در نهایت موجب کاهش خونریزی و درد همراه با پریود می شود. بدین معنی که بعد از چند ماه مصرف قرص، معمولا متوجه می شوید که پریود شما در یک روز یکسان در هر ماه آغاز می شود.

همچنین گزینۀ مصرف 24 قرص اکتیو و 4 قرص پلاسیبو وجود دارد که امروزه با ویژگیهای فیزیولوژیکی بدن هماهنگ تر است. این کار همچنین باعث می شود لایه داخلی اندومتر نازک تر شود. این کار به جلوگیری از عفونت کمک می کند. در صورتی که چند روز بعد از عقب افتادن قرص هیچ خونریزی را تجربه نکنید، باید تست بارداری بدهید تا اطمینان یابید که پیشگیری از بارداری در شما با شکست مواجه نشده است. شما باید طی این 7 روز پریود شوید، اما باز هم از بارداری های ناخواسته محافظت خواهید شد. در این محصول از پروتئین وی (Whey) استفاده شده است که از شیر تهیه می شود و به علت امکان هضم و جذب بسیار بالایی که دارد، می تواند به سرعت نیاز بدن کودک را به این ماده تامین سازد و در رشد ماهیچه های او نقش چشم گیری ایفا کند. اگر غذاهای چرب دارای کالری بالا ولی فاقد ارزش غذایی (مانند بستنی، شکلات و غذاهای فرآوری شده) به کودک داده شود، عادت های خوردن غذاهای ناکارآمد ایجاد می شود که تغییر آن بعداً دشوار خواهد بود.

زنان در دوره ای از ماه باید با تغییرات خلقی، گرفتگی و درد کمر، نفخ معده و ناراحتی های دیگری روبرو شوند. بسته به سلامتی، سبک زندگی، رژیم غذایی و سایر عوامل، دوره قاعدگی شما می تواند از ۳ تا ۷ روز طول انجامد. اما درد از فردای روز سقط جنین شروع میشود: «مهمتر از همه این بود که نمی خواستم کسی توی خانوادهام بفهمد.» اما این پایان ماجرا نبود. به خاطر داشته باشید که پیشگیری شما از بارداری در صورتی که قرص را به صورت صحیح مصرف کنید، کارآمد خواهد بود. کارایی این قرصها به این بستگی دارد که هر روز قرص را تقریبا در زمان یکسان مصرف نمایید. در مورد مینی پیل، شما 28 روز مستقیما آنها را دریافت می کنید و سپس بسته بعدی را بدون استراحت آغاز می نمایید. این مساله می تواند طی چرخه شما عدم تعادل هورمونی ایجاد کند. به ویژه زنانی که از اختلال تغذیه رنج می برند بیشتر مستعد این مساله هستند، اما رژیم بسیار کم کالری نیز می تواند بر چرخه شما اثر بگذارد. همچنین شما باید در صورتی که دو پریود متوالی را هنگام پیشگیری از بارداری از دست دادید باید تست بارداری بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا