پرده بکارت

5.علت پریود نشدن بعد از قطع کردن قرص ال دی – مطب مشاوره مامایی (20+)

مادر و کودک برای داشتن استخوان هایی سالم به آن نیاز دارند. دوران بارداری معمولا با دلهرههای شیرینی همراه است؛ هم برای زن و شوهرهایی که اولین بار است پدر و مادر میشوند و هم برای والدینی که بار دیگر قرار است کودکی به زندگیشان وارد شود. مادران هم می توانند این غذاها را همراه با کودکشان بخورند تا کودکی که از شیر مادر تغذیه می کند تقویت شود. همچنین رنگ مدفوع قهوهای روشن یا تیره خواهد بود و بوی تندتری هم دارد و احتمالاً دفعات آن نیز کمتر است. سقط جنین مکرر دلایل متعددی دارد. یکی از دلایل عفونت، باقیماندن محصولات مربوط به بارداری در رحم است. پزشک به شما کمک میکند که ازلحاظ جسمی و روحی بهبود بیابید و در آینده بدون نگرانی باردار شوید. پرسش:با سلام خسته نباشید ، ببخشید بنده باردار هستم و ارهاش منفی و همسرم ارهاش مثبت هستند . نفس : سلام خانم دکتر من 18 سالمه قدم 163 و وزنم 57 هستش بالا تنم خوبه و یه دست اما رونم کمی بزرگتر از بالا تنمه ورزش شنا موثر هست شما چه ورزشی پیشنهاد میکنید!

اسیه: سلام خانوم دکتر نازنیین من 3 ماه ازدواج کردم و شدیدا دارم افزایش وزن بیدا میکنم مخصوصا ناحیه شکم و بهلو خیلی نگرانم شما میگین بیاده روی ولی من اصلا موقعیتشو ندارم که برم بیاده روی میشه منو راهنمایی کنید که چه جوری شکممو اب کنم؟ به نظر شما امکانش هست که من همزمان هم افزایش وزن پیدا کنم و هم شکممو اب کنم؟ من مجرد هستم. من در تاریخ 16آذر پریود شدم و با اینکه مدت پریودم یک هفته ای بود در تاریخ 26 آذر دوباره پریود شدم بعد به دکتر مراجعه کردم و با انجام سونوگرافی فهمیدم که کیست تخمدان دارم. اگر علامتهای عفونت در اثر سقط جنین در شما مشاهده شود، پزشک شما مجبور به انجام کورتاژ خواهد بود تا بتواند سریعتر بافتهای مرده را خارج کند. اجازه دهید بافتهای واژن به خوبی ترمیم شوند؛ برای این موضوع 2 هفته زمان نیاز است تا بهبودی کامل انجام شود. احتمالاً بهبودی شما سریع اتفاق خواهد افتاد و در طی چند روز پس از سقط کامل، از لحاظ جسمی سالم خواهید بود. ما کاری که میکنیم این پرده بکارت را یک مقدار تنگ میکنیم تا در نزدیکی بعدی خونریزی داشته باشد و خیلی از پردههایی هم که ترمیم شدهاند در معاینه بعدی معلوم میشود.

اینکه کمک کنید تا یک نفر به نفر دیگری که قرار است یک عمر با هم زندگی کنند، دروغ بگوید؟ در روزهای بعد به مرور حجم و غلظت این غذا را اضافه کنید و براساس تمایل کودک به او غذا بدهید. با توجه به همین موارد پزشک ممکن است پیشنهاد کند که ورزش های سبکی همانند پیاده روی و شنا برای این دسته از بانوان بسیار مفید می باشند و می توانند در طول روز حداقل به مدت ۳۰ دقیقه این ورزش را استفاده کند. گاهی نیز این امکان وجود دارد که موارد یاد شده اصلاً حالت مشکل مورد نظر را به وجود نیاورند. در بیش از ۵۰ درصد موارد، کودکان چاق والدین چاق دارند و متاسفانه خانوادههایی که همیشه با مساله اضافه وزن و چاقی روبر هستند، در بیشتر موارد مراقب رژیم غذایی فرزندانشان نیستند. آنچه را که پزشکتان با انجام آزمایش در مورد وضعیت شما تشخیص داده است میتوان در موارد زیر دسته بندی کرد. این آزمایش اطلاعات زیادی در اختیار پزشک شما قرار داده و کمک می کند تا رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. در واقع همهی سقط جنینهای تهدید آمیز و خطرناکی که در مرحله نخست تشخیص داده نشده و نادیده گرفته شدهاند، میتوانند منجر به مشکلاتی نهایی شوند که بعد از بروز عوارض به وجود میآیند.

پس دقت کنید اگر گرفتگی شکمی یا خونریزی دارید اما دهانه رحم شما باز نیست، ممکن است در معرض سقط جنین خطرناک قرار داشته باشید. همچنین پزشک شما ممکن است با انجام معاینه لگن، به بررسی باز یا بسته بودن دهانه رحم بپردازد. در این صورت یک سقط جنین از دست رفته (ناقص) رخ داده که میتواند برای سلامت و جان شما خطرناک باشد. در این صورت فرد باید حتما از لحاظ هورمونی بررسی شود. فراموش نکنید این کار را پزشک باید انجام بدهد. به طور مشابه با زگیل تناسلی، این ویروس نمیتواند از بدن خارج شود اما قابل کنترل است. در این مقاله شما را با ۷ مورد از عوارض سقط جنین که باید به آنها توجه کرد، آشنا میکنیم. در وعده صبحانه غلات فیبردار و کم شکر را جانشین نان سفید و لواش کنید، حتما مصرف جو و نان جو را در رژیم غذایی خود قرار دهید، بهتر است، سالاد را بدون سس مصرف کنید. اگر دو یا سه بار متوالی سقط جنین داشتید، حتما باید به پزشک مراجعه کنید. در غیراینصورت، باید با درمانهای شناختهشده مانند روش D&C (دیلاتاسیون و کورتاژ) یا مصرف داروی سایتوتک (میزوپروستول)، باقیماندهی بافتهای مربوط به بارداری از رحمتان پاک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا